AKTUELNO Željezničar rađa novu zvijezdu: Sin Meme Haljevca briljira u pionirskoj kategoriji Velež zaledio Grbavicu i donio tri boda u Mostar! Igor Štimac bi mogao biti žestoko kažnjen! Erdin Hastor narednog vikenda učestvuje na Svjetskom prvenstvu Štimac u žestokom sukobu s novinarom: Jedini ste uz Borac zaštićeni tim Hercegovački derbi pripao Zrinjskom: Plemići slavili poslije preokreta! Tabaković razbio St. Pauli: Dva gola i asistencija za pobjedu Borussije Stigao žestok odgovor Ibričiću: Niko nema pravo omalovažavati Papeta! Real Madrid želi dovesti reprezentativca BiH! (VIDEO) Vasilj poklonio loptu, Tabaković to odmah pretvorio u gol
TRI UTAKMICE
POSLJEDNJE KOLO: Danas sarajevski klubovi završavaju polusezonu
UTAKMICE U SARAJEVU I KRUPI
- 15:04
- 12.12.2020
- Autor: E. Ganibegović
Danas se igraju tri utakmice 19. kola m:tel Premijer lige BiH, koje je ujedno i posljednje u jesenjem dijelu sezone.
Od 13:00 Željezničar gostuje Krupi i ima imperativ pobjede protiv fenjeraša kako bi zadržao kakav takav priključak za Sarajevom koje je osiguralo jesenju titulu.
Također, u tom terminu igra se i derbi začelja na Otoci gdje Olimpik dočekuje Radnik iz Bijeljine.
Od 17 sati na stadionu Koševo Sarajevo će imati veliki motiv da cijelu 2020. godinu završi bez poraza. To im se nameće i kao imperativ obzirom da u goste dolazi Sloboda protiv koje je tim Vinka Marinovića veliki favorit.
PROMO
Ekskluzivna ponuda sobnih vrata sa skrivenim šarkama u Džeko Comerc!
SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


