SLOVENIJA

Visoka pobjeda Kopera protiv Celja, nastupila tri Bosanca

PORAZ PRVAKA SLOVENIJE

Koper je danas u 9. kolu slovenačke Prve lige s visokih 3:0 savladao prvaka Celje.

Vršić je postigao dva gola u 22. i 42. minuti, a pobjedu domaćih zapečatio je Krajinović pet minuta prije kraja utakmice.

Za domaći tim nastupio je bivši mladi reprezentativac BiH i trenutno prvi strijelac lige s pet golova Nardin Mulahusejnović, koji je igrao do 73. minute kada je svoje mjesto ustupio Vekiću.

Za Celje je svih 90 minuta odigrao reprezentativac BiH Advan Kadušić, a 78 minuta dobio je bivši mladi reprezentativac Mićo Kuzmanović.