AKTUELNO Velež u hercegovačkom derbiju slavio protiv Širokog! Sramota u Prijedoru: Navijači Rudara skandirali ime Ratka Mladića! Blijedo izdanje Želje, samo bod protiv Rudara! Bivši tim Edina Džeke u velikim problemima, navijači zabrinuti! Barbarez komentarisao objavu Muslića, uslijedio brz odgovor trenera Schalkea! Gradonačelnik Ogrešević primio MNK Bubamara pred nastup u Ligi prvaka Fudbaler koji je veličao ratnog zločinca nestao iz tima Novog Pazara! Magoda upozorava: Sport se pretvara u kriminal! SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta! Žestoka reakcija Sloge poslije meča na Koševu: Lakrdija se nastavlja!
IFTAR U STOCKHOLMU
Nesuđeni Zmaj i Zlatan Ibrahimović zajedno iftarili u Švedskoj
NESUĐENI REPREZENTATIVCI BIH
- 04:06
- 11.05.2020
- Autor: BHFudbal.ba (N.N.)
Zlatan Ibrahimović pauzu zbog Korona virusa provodi u Švedskoj, gdje trenira i tako održava formu sa klubom Hammarby, čiji je i suvlasnik.
Također, za Hammarby igra još jedan nesuđeni reprezentativac Bosne i Hercegovine, Muamer Tanković, koji je porijeklom iz Srebrenice, ali je odbio igrati za Zmajeve.
Oni su tako večeras iskoristili priliku i zajedno iftarili u jednom turskom restoranu u Stockholmu.
PROMO
SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


