AKTUELNO Bomba iz Mostara: Ziljkić je novi fudbaler Veleža Gotovo je sve: Fabrizio Romano otkrio Edin Džeko ima novi klub! Sudije za baraž su određene: Spektakl i drama nas čekaju u borbi za Prvu ligu FBiH! Mašina za golove stigla u Zrinjski: Mostarci doveli najubojitijeg napadača iz Prve lige RS Bivši igrač Željezničara blistao u Francuskoj: Skauti oduševljeni Fabrizio Romano piše o novom bh. dragulju: Milan i Roma u borbi za potencijalnog Zmaja Nevjerovatna čast za bh. sudije: Ponos Bosne i Hercegovine na velikoj evropskoj sceni Ermin Bičakčić pravi iznenađujući transfer i dolazi u HNL? Bakljada i vatromet za 80. rođendan Čelika Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku


NJEMAČKA
NOVO PRAVILO: Igrači jedan drugom golove mogu čestitati nogama
ZABRANJENO GRLJENJE
- 20:18
- 09.05.2020
- Autor: BHFudbal.ba 2
Njemačka novinska agencija (DPA) objasnila je situaciju vezanu za mjere koje su propisane igračima za nastavak sezone u Bundesligi.
Posebno je zanimljivo kako će se proslavljati postignuti golovi, piše avaz.ba.
Grljenje je posebno zabranjeno. Sezona u Njemačkoj trebala bi se nastaviti 16. maja, a nakon postignutog gola igrači će moći slaviti ili čestitati kontaktom laktovima, ali i nogama.
Dokument s uputama klubovi su već dobili od Udruženja njemačke lige (DFL) i u njemu stoje svi detalji vezano za zabrane rukovanja i grupnih fotografija, kao i detalji vezani za zaštitna sredstva.
PROMO
Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!
Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara
Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖