POTVRĐENO

ZASLUŽENO: Sudija meča Borac - Velež 'na hlađenju' do daljnjeg!

NAKON LAKRDIJE NA UTAKMICI BORAC - VELEŽ

Miloš Gigović, glavni sudija utakmice 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Borca i Veleža, neće biti delegiran za suđenje do daljnjeg, potvrđeno je za portal Klix.ba iz Komiteta za sudije i suđenje pri Nogometnom savezu BiH.

Komitet je, kako saznajemo, do ove odluke došao iz želje da se ne blokira daljnje delegiranje sudija, što bi poremetilo i samo održavanje Premijer lige BiH.

Gigović se našao na udaru javnosti i kluba iz Mostara zbog diskutabilnih odluka tokom utakmice koja je odigrana u Banjoj Luci, a oko njegove kazne članovi Komiteta se nisu uspjeli dogovoriti na prvobitnom sastanku.

Međutim, danas su se usaglasili pa Gigović neće biti delegiran u narednom periodu.

Podsjetimo, utakmica odigrana na Gradskom stadionu okončana je rezultatom 2:0 za Borac golovima Zakarića i Cruza, ali je svemu prethodilo isključenje Brandaa zbog dva žuta kartona.

Na internetu se pojavio i snimak brojnih sudijskih odluka koje su bile na štetu Rođenih, a nije izostalo ni prepucavanje trenera Vlade Jagodića i Feđe Dudića nakon što je utakmica bila završena, prenosi klix.ba.

VEZANE VIJESTI

DOBOJ

Heroj Rođenih: Pidro golom u nadoknadi donio Veležu pobjedu!

BANJA LUKA

U Borcu bijesni jer se saznalo da kasne plate: Naši rezultati su mnogima trn u oku!

MOSTAR

KARIĆA PRATE IZ ITALIJE: Milionski transfer je pitanje vremena!

MOSTAR

Danas je veliki mostarski derbi: Zrinjski dočekuje Velež!

MOSTAR

Zabranjen dolazak navijačima Veleža na derbi sa Zrinjskim!

PROMO

CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja

Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!

Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom

MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start

Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu

Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!

EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike

MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI