Laktaši nastavili Đekanovićevu agoniju
PRVA LIGA RS

Fudbaleri Laktaša ostvarili su ubjedljivu pobjedu na na startu nove sezone u Prvoj ligi Republike srpske. Laktašani su gostovanju u Etno selu Stanišići kod Zvijezde 09, slavili rezultatom 3:0 golovima u drugom poluvremenu, piše sportdc.

Poslije prvih 45 minuta Laktašani su imali inicijativu koju nisu materijalizovali pogotkom. Gosti su do prednosti stigli u 61. minutu. Igor Trivić je iskoristio priliku i pogodio za 1:0, čime je otvorio put Laktašima ka zasluženom trijumfu.

Samo deset minuta kasnije, u 71. minutu, Aleksa Popović je zatresao mrežu domaćina i povisio prednost svog tima na 2:0. Zvijezda 09 je pokušavala da se vrati u utakmicu, ali nije uspjela ozbiljnije da ugrozi gol gostiju.

Konačan rezultat postavio je Miloš Perović u prvom minutu sudijske nadoknade, za konačnih 3:0 i ubjedljiv trijumf Laktaša.