TRAGEDIJA

Cazin se oprašta od 17-godišnjeg Hamze Perviza: Tuga u gradu, bol u srcima

Hamza Perviz

Cazin je  obavijen tugom i šutnjom koju samo velika bol može donijeti. U 17. godini života na Ahiret je preselio Hamza Perviz – mladić izuzetne dobrote, kojeg su voljeli svi koji su ga poznavali. Njegova smrt duboko je potresla ciju BiH.

 

Hamza je bio učenik, sin, prijatelj – mladić koji je u svojoj tišini nosio toplinu, osmijeh koji nije poznavao zlobu, i srce prepuno poštovanja i skromnosti. Otišao je prerano, ostavljajući za sobom prazninu koju riječi teško mogu ispuniti.

Grad se oprašta u suzama. Porodica, prijatelji, školski drugovi i komšije ne skrivaju bol – ni nevjericu. Na društvenim mrežama objavljuju se oproštajne poruke, zajedničke fotografije i riječi kojima se želi sačuvati uspomena na Hamzin kratki, ali dostojanstveni život.

Informacije o terminu dženaze biće objavljene naknadno.

Da mu se Allah dž.š. smiluje i uvede u džennet, a porodici podari sabura u ovim teškim trenucima.

VEZANE VIJESTI

PROMO

Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica

BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM

Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!

Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!

Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!

Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi

VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!

Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI