AKTUELNO Bomba iz komšiluka: Miralem Pjanić karijeru nastavlja u Srbiji? Posušje radi posao, predstavilo dva nova igrača Došao iz GOŠK-a u Široki Brijeg pa srušio Dinamo s dva gola Irfan Peljto ostao u elitnoj grupi UEFA-inih sudaca Kolone ispred Grbavice, svi žele ulaznicu za Koper Novi sjajan posao GOŠK-a: Iz Gabele u redove slovenskog prvaka Olimpije Velež potvrdio: Ostaje im jedan od najvažnijih igrača GOŠK iz Gabele ne posustaje: Ispali iz lige, ali grade krov na stadionu! Stravični snimci izgorjelog auta u kojem su poginuli Jota i njegov brat Džeko se bez jedne riječi oprostio od poginulog Dioga Jote


MOKRI DOLAC
Posušje radi posao, predstavilo dva nova igrača
WWIN LIGA BIH
- 07:41
- 06.07.2025
- Autor: Redakcija
Posušje u novu sezonu PL BiH ulazi jače za dva nova igrača.
Luka Posinković (21) i Marko Domančić (23) su potpisali za Posušje. Posinković je defanzivac, a u Posušje stiže iz FK Igman Konjic.
Potpisao je ugovor do ljeta 2027. godine. U protekloj sezoni je odigrao 27 utakmica za Igman, zabio dva gola te jednom asistirao.
Prethodno je nastupao za Hajduk, Rijeku, Zrinski i Split.
Domančić igra u veznom redu, a sa Posušjem je potpisao ugovor također do ljeta 2027. godine.
Na stadion Mokri Dolac je stigao iz ekipe NK Solin.
Nastupao je još za Hajduk, Jarun, Hrvatski Dragovoljac i Zadar.
PROMO
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖