AKTUELNO Novo priznanje: Memić proglašen za najboljeg stranog igrača u Češkoj! Selektor Barbarez 2026. godinu dočekao je u Dubrovniku uz Dinu Merlina! Džeko napušta Fiorentinu, ali ne ide ni u Cagliari ni Genou! Selektor Srbije otkrio kako su nam UKRALI velikog talenta! Nijaz Brković se prvi put oglasio kao predsjednik FK Željezničar! ZVANIČNO: Vincent Tan napustio FK Sarajevo, prepustio je sve Ismiru Mirviću! Vlada ZDK odobrila Savezu sredstva za projekt Nacionalnog stadiona u Zenici! Sarajevo riješilo veliki problem: Potpisan reprogram poreznih obaveza! Zmajevi na izlaznim vratima: Evo ko bi uskoro mogao promijeniti klub! Mulahusejnović pred transferom karijere: Prate ga klubovi iz Serie A!
BH. FUDBALER
Fabrizio Romano piše o novom bh. dragulju: Milan i Roma u borbi za potencijalnog Zmaja
NOVI TALEANT
- 12:31
- 16.06.2025
- Autor: Redakcija
Bosna i Hercegovina bi mogla dobiti još jednog reprezentativca iz švedske škole fudbala – 18-godišnjeg Kevina Pašalića, defanzivca Norrkopinga, za kojeg su interes pokazali italijanski velikani Milan i Roma.
Kako prenosi ugledni insajder Fabrizio Romano, nakon Rome, i Milan je ušao u trku za potpis talentovanog fudbalera bh. korijena. U Milanu se nadaju da bi utjecaj Zlatana Ibrahimovića mogao pomoći u privlačenju Pašalića, koji bi za početak bio priključen omladinskoj selekciji – Primaveri.
Pašalić još uvijek čeka debi za prvi tim Norrkopinga, ali je već standardan u omladinskim kategorijama, a nastupao je i za kadetsku reprezentaciju Švedske.
Ostaje da se vidi hoće li Fudbalski savez BiH i selektor Sergej Barbarez na vrijeme reagovati i pokušati privoliti još jednog bisera iz dijaspore da obuče dres Zmajeva.
PROMO
Lucky’s 6 turnir: Započni novu godinu uz dodatni keš!
Meridian kalendar: Uzmi poklon za više igre svaki dan!
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


