REPREZENTATIVAC

Navijači ga žele u reprezentaciji: Ali od poziva ni traga ni glasa

ŠTA ČEKA BARBAREZ?

Vinko Rozić odigrao je fantastičnu polusezonu u dresu Istre, gdje je redom tresao mreže Dinama, Rijeke, Hajduka, i potvrdio da mu je odlazak iz Premijer lige BiH bio pun pogodak.

Zimski transfer iz Posušja u hrvatsku SuperSport HNL pokazao se kao pun pogodak za 21-godišnjeg ofanzivca koji je sve češća tema navijača kada se govori o mogućim pojačanjima A reprezentacije BiH.

Međutim, dok s tribina stižu poruke podrške i želje da ga vide među Zmajevima, sam Rozić kaže da kontakt sa selektorom Sergejom Barbarezom – ne postoji.

“Stvarno ne znam kad bi mogao da dođe poziv jer mene još niko nije kontaktirao. Mene lično nije zvao ni selektor Barbarez, niti iko iz Saveza,” rekao je Rozić za MeridianSportBH.

Iako je već reprezentativac mlade selekcije, pitanje je koliko još golova i sjajnih partija treba da bi stigao zasluženi poziv u A tim. Navijači su rekli svoje – sada je red na Savez.

VEZANE VIJESTI

SARAJEVO

Sead Kolašinac dolazi na okupljanje Zmajeva unatoč teškoj povredi

SARAJEVO

Hoće li Vitaly Janelta igrati za fudbalsku reprezentaciju BiH?

SARAJEVO

Evo u kakvom sastavu igramo protiv San Marina?!

WWIN LIGA BIH

Samir Memišević napustio Emirate: Sprema li se povratak u Premijer ligu BiH?

PROMO

U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95

Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon

MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu

Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje

NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!

AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!

EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM

Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI