AKTUELNO Novi sjajan posao GOŠK-a: Iz Gabele u redove slovenskog prvaka Olimpije Velež potvrdio: Ostaje im jedan od najvažnijih igrača GOŠK iz Gabele ne posustaje: Ispali iz lige, ali grade krov na stadionu! Stravični snimci izgorjelog auta u kojem su poginuli Jota i njegov brat Džeko se bez jedne riječi oprostio od poginulog Dioga Jote Poginuo Diogo Jota (28), velika nogometna zvijezda Liverpoola Željezničar slavio protiv Zrinjskog u Mostaru Ljajić će predvoditi Pazarce u historijskom evropskom izazovu BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM Nestašni dečko hrvatskog fudbala trebao doći u Sarajevo, ali drugi klub je bio brži


RUMUNIJA
Sinoćnji miljenik navijača BiH u sretnoj vezi sa dečkom
POLICIJSKI INSPEKTOR
- 17:37
- 22.03.2025
- Autor: Redakcija
Glavni sudac sinoćnje utakmice navijačima BiH ostaće u lijepom sjećanju...
Makkelie je 41-godišnji nizozemski policajac koji FIFA-inu licencu ima od 2011. Ove sezone sudio je na ukupno 43 utakmice.
Iza njega je čak šest utakmica Lige prvaka u sezoni iza nas, a osim nizozemske lige, sudio je i u prvenstvu Saudijske Arabije.
Makkelieja svijet pamti po dvije velike kontroverze. Na Euru prije tri godine sudio je polufinale između Engleske i Danske, a u 102. minuti dosudio je sporan penal za Gordi Albion kad je Sterling pao u kaznenom prostoru nakon kontakta s Jenssenom. Kane nije zabio s bijele točke, ali jest iz odbijanca te je odveo Engleze u finale gdje ih je dobila Italija i postala europski prvak.
Makkelie je inače “ugledan član nizozemske LGBT populacije”, a njegov odabranik ili partner upravo je baš Talijan, tvrde korisnici društvenih mreža.
PROMO
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba