AKTUELNO Štimac izazvao buru odmah po dolasku: “Zrinjski je klub pobjedničkog mentaliteta, za razliku od Sarajeva i Borca!” Atić podigao atmosferu na Musinoj svadbi: Zapjevao Sinanov hit i oduševio sve prisutne Suze ispred zgrade: Navijači u očaju molili Feđu Dudića da ostane! Delije udarile na Vučića: Brutalne poruke s tribina, predsjednik Srbije ostao bez podrške? Cazin se oprašta od 17-godišnjeg Hamze Perviza: Tuga u gradu, bol u srcima BOMBA IZ SRBIJE: Feđa Dudić podnio ostavku nak Denis Lasić – čovjek koji uništava Zrinjski? EKSKLUZIVNO: Adnan Maljević Kinez o razvoju mladih sportista, ulozi roditelja i novoj aplikaciji KINERA Igrao za Hrvatsku, a sada će obući dres druge reprezentacije sa Balkana Igor Štimac preuzeo Zrinjski: Bivši selektor Hrvatske novi trener bh. prvaka



POTPISAO ZA LENS
ZVANIČNO ČELIK U LENSU: Imamo najveći transfer u historiji BiH!
MILIONSKO OBEŠTEĆENJE
- 18:52
- 03.02.2025
- Autor: BHFudbal.ba
Nidal Čelik zvanično je postao novi igrač francuskog prvoligaša Lensa i tako postao najskupljeni plaćeni igrač, koji je ostvario transfer Premijer lige Bosne i Hercegovine.
Bivši fudbaler Sarajeva predstavljen je u Lensu, čemu svjedoče fotografije koje su pojavile na društvenim mrežama.
Transfer 18-godišnjaka iz Sarajeva u Francusku, koštat će Lens 2.5 miliona eura, a Čelik će potpisati ugovor do 2029. godine.
Ove informacije, ranije je potvrdio i novinar Sky Sportsa Florian Plettenberg na X profilu, piše N1.
PROMO
Za svaki gol FK Sarajevo ti osvajaš 5 KM I 5 Lucky’ 6 rundi: Bordo tim i Meridian nastavljaju evropsku priču
MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖