AKTUELNO POTRES U BANJOJ LUCI: Žižović podnio ostavku! Vukovar doveo nekadašnjeg napadača Liverpoola Zekić nastavlja slagati Sarajevo po svom ukusu, novi poznanik iz HNL-a blizu Koševa Nebojša Đekanović ostaje na klupi uprkos lošim rezultatima Željezničar u Sloveniji primio tri komada i završio svoj evropski put! Blamaža Banjalučana u Evropi: Borac uspio ispasti od anonimusa iz Andore Velež dobio novog sportskog direktora NFSBiH odabrao 27 sudija koji će suditi Premijer ligu BiH Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta



REPREZENTACIJA BIH
U reprezentaciju moramo vratiti Anela i Dennisa, neophodni su nam!
MLADI DVOJAC
- 18:14
- 17.01.2025
- Autor: BHFudbal.ba
Anel Ahmedhodžić i Dennis Hadžikadunić prije nekoliko godina odbili su reprezentaciju Švedske i pristali igrati za BiH.
Trenutno, ni jedan od njih dvojice ne igra za naš nacionalni tim. Anel je zbog nesporazuma sa selektorom i direktorom reprezentacije napustio tim u Holandiji, nakon čega se podigla velika bura. Poslije svega Spahić je rekao da se Anel više neće zvati.
Što se tiče Hadžikadunića, on poslije toga također nije više pozivan, pravdajući razloge selektor je govorio da nisu bili zadovoljni njegovim zalaganjem.
Definitivno obojica su jedni od glavnih igrača svojih timova, mladi su, kvalitetni, igraju u Engleskoj, odnosno Njemačkoj, a mi muku mučimo u odbrani, pa je sasvim jasno da nam njih dvojica trebaju u budućnosti.
Odmah u martu, moraju biti pozvani, kao što je i sam selektor rekao mi nemamo 100 igrača za reprezentaciju, nego mali broj njih, pa nemamo to pravo da ovakav kvalitet ne zovemo u nacionalni tim.
Selektor i njegov stručni štab moraju riješiti ove stvari i stvoriti najbolji tim što imamo za kvalifikacije.
PROMO
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba