AKTUELNO SRBIJA SE TRESE: Novi Pazar prvi put u Evropi KRALJ KRAGUJEVCA: FEĐA DUDIĆ OPET IZBORIO EVROPU! Ova sudačka postava počinila VELIKU LAKRDIJU u Bihaću Stupčanica osvojila titulu u Prvoj ligi FBiH, ali će... Mario Ivanković, trener HŠK Zrinjski: Hvala Željo, respekt Željo! KRAJ! Novi prvak Hrvatske je RIJEKA! Trener Veleža: ‘Željezničar je izgledao kao da se bori za opstanak’ Zrinjski osvojio devetu titulu prvaka Bosne i Hercegovine Reprezentativac BiH završio iza rešetaka: Brutalno pretukao partnericu Sportsko udruženje Sokolje – Mjesto gdje sport, zajedništvo i uspjeh stanuju


BIVŠI DIREKTOR
Misimovićeva izjava o Barbarezu uznemirila navijače BiH!
INTEREVJU MISIMOVIĆA
- 20:21
- 06.01.2025
- Autor: BHFudbal.ba
Zvjezdan Misimović nedavno je dobio funkciju u FK Borac Banja Luka, a sada je u razgovoru za MeridianSport govorio o reprezentaciji BiH.
Između ostalog dotakli su se Lige nacija i selektora Sergeja Barbareza.
“Liga nacija A je bila prejaka za nas. Ostaće upisan i debakl protiv Njemačke. Bilo ko da je na drugoj strani poraz od 7:0 se ne smije desiti. Očekivao se neki pomak, ali ja taj pomak nažalost nisam vidio.”
“Planirano je da bude projekat na duže staze. Ipak, u fudbalu ništa ne ide bez rezultata. Da jeste projekat, ali bez rezultata je teško", rekao je Misimović.
PROMO
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖