AKTUELNO Novi sjajan posao GOŠK-a: Iz Gabele u redove slovenskog prvaka Olimpije Velež potvrdio: Ostaje im jedan od najvažnijih igrača GOŠK iz Gabele ne posustaje: Ispali iz lige, ali grade krov na stadionu! Stravični snimci izgorjelog auta u kojem su poginuli Jota i njegov brat Džeko se bez jedne riječi oprostio od poginulog Dioga Jote Poginuo Diogo Jota (28), velika nogometna zvijezda Liverpoola Željezničar slavio protiv Zrinjskog u Mostaru Ljajić će predvoditi Pazarce u historijskom evropskom izazovu BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM Nestašni dečko hrvatskog fudbala trebao doći u Sarajevo, ali drugi klub je bio brži


PECARA
Široki Brijeg nakon preokreta slavio protiv Igmana
WWIN LIGA BIH
- 00:14
- 01.12.2024
- Autor: BHFudbal.ba
U okviru 15. kola WWin lige Bosne i Hercegovine odigrana je utakmica između Širokog Brijega i Igmana, a meč je završen rezultatom 4:2.
Širokobriježani su u ovaj meč ušli nakon poraza od Veleža, zbog kojeg je rukovodstvo kluba odlučilo raskinuti saradnju sa iskusnim trenerom Karačićem. Igman je u utakmicu ušao nakon tri vezana poraza u kojima nisu postigli niti jedan pogodak.
Prvi udarac na utakmici viđen je u sedmoj minuti kada je Bagarić šutirao, ali je golman Ćeman bio dobro postavljen i odbranio udarac. Minut kasnije, nakon duge akcije, Tomić je odigrao za Stanića koji je uposlio Pranjića, koji je šutirao i matirao Ćemana. Međutim, gol je poništen nakon provjere od tri do četiri minute jer je Bagarić bio u ofsajdu i ometao golmana gostiju.
Gosti iz Konjica su prvi put zaprijetili u 22. minuti kada je Aćimović dva puta pokušao, ali je Tomić odlično reagovao i sačuvao mrežu netaknutom.
Tri minute nakon toga, uslijedila je munjevita kontra Igmana koja je krunisana pogotkom. Hebibović je odlično istrčao kontru i, nakon preciznog udarca, savladao Tomića za 0:1
Domaći fudbaleri su imali nešto veći posjed lopte, dok su se gosti pretežno orijentisali na kontre. U 27. minuti iskusni Tomić je šutirao preko gola, ali je pravi trenutak za briljantan trenutak nastupio u 30. minuti. Bagarić je lijepo izvukao loptu na svoju desnu nogu i, izvanredno pogodivši, postigao jedan od najljepših golova ove sezone, izjednačivši rezultat na 1:1.
Nakon spektakularnog gola Bagarića, domaći fudbaleri su nastavili napadati. U 35. minuti, Pranjić je šutirao sa velike udaljenosti, ali je jedan od igrača Igmana izblokirao njegov udarac. Uslijedio je korner za Široki Brijeg, iz kojeg su domaći fudbaleri preokrenuli rezultat. Bagarić je izveo korner, a Ćeman je loše procijenio loptu, koja je prošla do Stanića. Stanić je iskoristio priliku i pospremio loptu u mrežu za 2:1, donoseći domaćinu prednost.
Pred sami kraj prvog poluvremena, nakon slobodnog udarca, lopta je stigla do Senića koji je postigao pogodak za 3:1.
U drugom poluvremenu, tačnije u 53. minuti nakon kornera i gužve u kaznenom prostoru, lopta je stigla do Anela Hebibovića koji je pogodio za 3:2.
Par minuta poslije, Lukić je odlično odigrao za Stanića, koji je šutirao preko gola Ćemana. Gosti iz Konjica su krenuli ofanzivnije, dok su domaći fudbaleri vrebali iz kontri, što su iskoristili u 88. minuti. Lukić je sjajno istrčao, zaobišao Ćemana i postavio konačnih 4:2, piše SCsport.
Široki Brijeg će u narednom kolu gostovati Slobodi u Tuzli, dok će Igman ugostiti Velež.
PROMO
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba