GRBAVICA

Željezničar predstavio novo pojačanje, na Grbavicu stigao Makedonac

NOVO IME

Matej Cvetanoski je rođen 18. augusta 1997. godine u Skopju. Igrao je za Makedoniju, Pelister Bitolu, Vardar, Shkupi, AP Breru, mađarski Gyirmot i albanski Partizani.

U protekloj sezoni je za Breru odigrao 25 utakmica na kojima je postigao četiri gola i dodao četiri asistencije.

U karijeri je dva puta osvajao titulu prvaka Sj. Makedonije i jednom titulu prvaka Albanije. U sezoni 2019/2020 je sa Vardarom osvojio titulu, a doprinos je dao sa tri gola i sedam asistencija.

U sezoni 2021/2022 sa Shkupijem je bio prvak Sjeverne Makedonije, a postigao je pet golova i dodao šest asistencija.

Bivši omladinski reprezentativac Sjeverne Makedonije igra na pozicijama desnog i lijevog krila. Matej se jučer priključio ekipi na Zlatiboru.

VEZANE VIJESTI

GRBAVICA

Žestoko saopštenje Željezničara: Još jedna nejasna odluka Saveza!

GRBAVICA

Odgođena utakmica Željezničar - Sloga!

MOSTAR

Preokret pod Bijelim brijegom: Zrinjski savladao Želju u derbiju!

NEOČEKIVANO

Haos u taboru Plavih: Četiri važna igrača Želje izbačena iz rostera!?

TRENER PLAVIH

Adžem pred Zrinjski: Poslije poraza od Veleža moramo popraviti utisak

PROMO

MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH

Zmajevi idu u Beč po senzaciju i Mundijal: Veliki izazov i prilika pred BiH

Muzika UŽIVO VEČERAS za bh. navijače u Cafe Prestige u Beču!

MrBit je stigao: Poklon dobrodošlice i najbolja kvota za BiH-Rumunija

Put do Mundijala vodi i do poklon tiketa: BiH protiv Rumunije za historijsku šansu uz najveće kvote u Meridianu

MERIDIAN DOBRODOŠLICA: Tri bonusa da osjetiš razliku!

Ekskluzivna ponuda sobnih vrata sa skrivenim šarkama u Džeko Comerc!

SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI