MOSTAR

Velež prodao jednog od najboljih igrača

PROMETNO U MOSTARU

Bruno Oliveira napustio je Rođene i karijeru će nastaviti u Južnoj Koreji, potvrđeno je iz tabora Rođenih.

Bruno Oliveira napustio je Rođene i karijeru će nastaviti u Južnoj Koreji, potvrđeno je iz tabora Rođenih.

- Upravni odbor FK Velež, nakon konsultacija sa šefom stručnog štaba Deanom Klafurićem, donio je odluku o prihvatanju ponude za transfer našeg odbrambenog fudbalera Brune Oliveire u FC Gwangju iz Južne Koreje.

Bruno de Oliveira Souza rođen je 9. juna 1996. godine i pored klubova u matičnom Brazilu, nastupao je u redovima NK Široki Brijeg, odakle je, u augustu prošle godine, pojačao redove mostarskih Rođenih potpisavši ugovor koji ga je sa našim klubom vezao do kraja naredne takmičarske sezone.

Iako se za kratko vrijeme svojim kvalitetnim partijama i odnosom uspio ustaliti u prvom timu Rođenih i predstavljati siguran bedem u odbrambenoj liniji našeg tima, ponuda koja je stigla na adresu našeg Kluba bila je zadovoljavajuća za obje strane, te je donesena odluka o transferu ovog fudbalera u južnokorejski tim, te će nakon obavljenog ljekarskog pregleda isti biti obavljen.

Za vrijeme svog boravka u dresu Rođenih, upisao je ukupno 14 nastupa.

Fk Velež najiskrenije zahvaljuje našem Brazilcu na profesionalnom pristupu i doprinosu ostvarenim rezultatima, te mu upućuje najljepše želje i puno sportske sreće u nastavku njegove fudbalske karijere - saopćeno je iz Veleža.

VEZANE VIJESTI

MOSTAR

VELEŽ PORUČIO: Cilj je bio napad na naše igrače!

SVIRAN OFSAJD

SUDIJA PODIGAO ZASTAVICU: Je li Velež oštećen za čist pogodak?

MOSTAR

MOSTARSKI DERBI: Zrinjski minimalno savladao Velež!

MOSTAR

Nova pjesma Red Armyja: Zastave progutala je noć, kako ćemo vas zvati?

MOSTARSKI DERBI

KO ĆE SLAVITI U MOSTARU? Danas veliki mostarski derbi!

PROMO

Uskoro se otvara Bingo City Centar Ilidža

Singluj bilo koji meč iz Prve lige FBiH u fudbalu bez ikakvog limita!

EXPANSE AVANTURA: Zgrabi 1.000 spinova za više zabave

LIGE PETICE U MERIDIANU: Tiketima do trotineta, tableta ili pametnog sata

Bingo dodijelio 30.000 KM poduzetnicama za najbolje biznis ideje

Topliji dani su stigli: Nabavite ljetne gume na vrijeme!

Iftar u hotelu Hills: Pogledajte menije i rezervišite mjesto

Meridian uplatio 4.000 KM udruženju Pomozi.ba

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI

BHFudbal.ba i naši partneri upotrebljavamo neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Prihvati i zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Nastavkom upotrebe ovih stranica i klikom na dugme "Prihvatam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Prihvati i zatvori