AKTUELNO Ništa od potpisa za Sarajevo: Begović ide u redove nekadašnjeg prvaka Engleske Igrač s više od 100 mečeva u prvenstvu Nizozemske oblači dres Željezničara Otvoreno obnovljeno sportsko igralište OŠ 'Hamdija Kreševljaković' Firma Rame Isaka odrekla se 175 hiljada maraka u korist NK Čelik Iskusni veznjak napušta Željezničar: Ide li u Mostar? Stupčanica se pita: Zašto se nekima dozvoljava ono što se drugima osporava? Kraj nadanja za Stupčanicu: NSBiH ih definitivno ODBIO! Ovo je prva poruka Edina Džeke iz novog kluba! Haris Mušanović – dječak iz generacije 2010 koji oduševljava Njemačku! Edin Džeko prošao ljekarske preglede u Fiorentini


SRBIJA
Feđa Dudić doveo bivšeg reprezentativca BiH
BIVŠI TRENER SARAJEVA I VELEŽA
- 11:58
- 14.02.2024
- Autor: Redakcija
Nekadašnja velika nada FK Sarajevo i bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Marko Mihojević (27) pronašao je novi klub, pošto je jutros zvanično predstavljen kao novi igrač Radničkog iz Kragujevca.
Mihojević je tako proširio bosanskohercegovačku koloniju u srbijanskom prvoligašu koju stvara trener Feđa Dudić, prenosi Klix.
Pored Mihojevića su od bh. nogometaša tu i Besim Šerbečić, Ljubiša Pecelj, Tomislav Dadić i Mehmed Ćosić.
Mihojević u Kragujevac stiže iz turskog Goztepea, čiji je dres nosio tri godine, a ljetos je napustio ekipu i od tada je bio slobodan igrač.
Ranije je, osim za Sarajevo i Goztepe, Mihojević nastupao i za grčke klubove PAOK i OFI Crete te njemački Erzgebirge Aue.
Ponikao je u Leotaru, ali je kao veoma mlad stigao u Sarajevo gdje je izrastao u ljubimca navijača na Koševu i reprezentativca BiH. Dres Zmajeva oblačio je četiri puta, a prošao je i sve omladinske selekcije BiH.
Podsjećamo, Dudić je ekipu Radničkog preuzeo u septembru prošle godine, kada je ovaj tim bio na dnu tabele, a od tada ga je doveo do čak do gornje polovine tabele i osmog mjesta.
PROMO
Sve će gorjeti na Kipru: ‘Zmajevi’ će imati veliku podršku
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
AdmiralBet vas vodi na Eurobasket: Ljetuj na Kipru i bodri Zmajeve!
Meridianbet uz plemenitu misiju FK Sarajeva i FK Željezničara
Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba