BEOGRAD

Partizan odbio milionske ponude za potencijalnog reprezentativca BiH

USKORO U DRESU ZMAJEVA?

Partizan je odbio milionske ponude za kapitena Svetozara Markovića, te će potencijalni reprezentativac BiH ostati u beogradskom klubu najmanje do kraja sezone.

Naime, Partizan je jučer dobio ponudu za 23-godišnjeg štopera iz Slovačke "tešku" 1,2 miliona eura, no ona je odmah odbijena, saznaje Telegraf.

Najveći slovački klub Slovan je pokušao učiniti sve da dovede Markovića, ali ni Partizan, a ni sam igrač nisu bili raspoloženi za saradnju.

Marković je ljetos imenovan za kapitena Partizana, a u jesenjem dijelu sezone je odigrao 21 utakmicu, te je postigao i jedan gol, prenosi Klix.

Podsjetimo, selektor nogometne reprezentacije BiH Savo Milošević je u razgovoru za Klix.ba otkrio kako je bivši mladi reprezentativac Srbije jedan od igrača koji se nalaze na spisku potencijalnih Zmajeva.

Ono što je posebno zanimljivo je da ponuda Slovana nije bila prva za Markovića ove zime.

Naime, početkom januara ruska Baltika je ponudila 1,5 milion eura, no i tada je iz Humske stigla odbijenica.

VEZANE VIJESTI

SARAJEVO

Protivnik Sarajeva u Evropi pokazao slabosti, pa se na kraju i obrukao u pripremnom meču

GRBAVICA

Nije Muftić: Adžem odredio novog kapitena Željezničara

NJEMAČKA

Nikola Katić na pragu sjajnog transfera

KOŠEVO

FK Sarajevo bi moglo ostati bez najboljeg igrača lige

RADNIK BIJELJINA

Šta se dešava u Bijeljini? Sedam odlazaka u jednom danu!

PROMO

SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan

BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju

GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!

Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI