AKTUELNO Željo slavio poslije velikog preokreta i diskutabilnog suđenja! U prošlom kolu dobio crveni karton, a večeras igra protiv Željezničara Kaljanac: Sarajevo oštećeno na Pecari, penal za Široki nije postojao Barbarez dobija veliko pojačanje pred ključne duele kvalifikacija za SP Pogledajte šta su iz Real Madrida rekli o Peljti: Ovo niko nije očekivao! Bizarnost u Hrvatskoj: Isti trener vodi dva kluba u istom takmičenju Zmajevi saznali moguće rivale u Ligi nacija: Čeka ih paklen žrijeb! Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica Veterani FK Bratstvo Bužim pobjednici turnira u Donjem Vakufu! Nevjerovatno: Šef policije Srbije u Rigi zbog navijača koji su protiv Vučića?!



BARAŽ ZA EURO
ŠTA KAŽU KLADIONICE: BiH totalni autsajder protiv Ukrajine!
UTAKMICA U MARTU
- 17:15
- 25.01.2024
- Autor: BHFudbal.ba
Reprezentacija BiH u martu će preko baraža tražiti plasman na smotru najboljih evropskih selekcija.
Prva prepreka na tom putu je snažna reprezentacija Ukrajine, koja će 21. marta gostovati u Zenici u okviru polufinala baraža. Kladionice su danas ponudile i kvote, a naš tim je totalni autsajder prema kladionicama.
Kvota na pobjedu Zmajeva je 3,80 iako smo domaćini, dok je na pobjedu Ukrajine 2,0. Nešto manja kvota na naš tim je na prolaz preko produžetaka ili penala, a ona iznosi 2,60, dok je na goste 1,50.
Naravno, ovo apsolutno ništa ne znači. Istina je da su Zmajevi u lošoj formi, ali igra se samo 90 minuta i kako bi naš narod rekao lopta je okrugla.
PROMO
Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica
BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM
Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!
Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!
Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!
Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi
VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!
Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖