AKTUELNO Sve je spremno za spektakl na Mokrom Docu: U Posušje stiže splitski Hajduk Njemački velikan zvanično predstavio Zmaja kao novo pojačanje Borac doveo veliko pojačanje. Stigao veznjak koji je bio prvak Belgije Prvoligaške ambicije: Ključ doveo iskusnog napadača Vico Zeljković najavio: Sprema se revolucija u bh. fudbalu Sučić: Odrastao sam na farmi, muzao sam krave, a baka je platila školu nogometa FIFA zabranila bh. klubu transfere Džeko nije ni zaigrao, a već je na pragu rušenja rekorda Serije A Mogao bi zaigrati za BiH: Fudbaler Barcelone stigao u Mostar Velež ostao bez važnog veziste – Srećković slobodan igrač


ANEL AHMEDHODŽIĆ
NAPOKON: Veliko pojačanje Zmajeva sutra dobija bh. pasoš
AHMEDHODŽIĆ SUTRA DOBIJA BH. PASOŠ
- 17:48
- 17.08.2020
- Autor: BHFudbal.ba 2
Nakon što je Anel Ahmedhodžić, koji igra za FC Malme iz Švedske, iskazao želju da nastupi za našu nacionalnu reprezentaciju, NS/FS BiH je poduzeo sve potrebne aktivnosti kako bi Ahmedhodžiću bila izdata lična BH dokumenata.
Svi neophodni dokumenti za izdavanje pasoša su završeni u najkraćem vremenskom roku u ambasadi Bosne i Hercegovine u Štokholmu.
Kako nam je potvrđeno Anel Ahmedhodžić će sutra dobiti bh. pasoš što je bio uslov za predaju zahtjeva FIFA-i za promjenu njegovog sportskog državljanstva. (Iz švedskog u bosanskohercegovačko).
NS/FS BiH očekuje da će ovaj zahtjev biti pozitivno riješeno početkom narednog mjeseca.
PROMO
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖