NEVJEROVATNO

Da li je moguće šta je Haaland promašio?

VJEROVALI ILI NE

Liverpool je u sjajnoj utakmici igranoj u Leicesteru savladao Manchester City rezultatom 3:1 i tako osvojio već prvi trofej u ovoj sezoni u jubilarnom 100. finalu Super Kupa Engleske.

Tim sa Anfielda je u 21. minuti došao do vodstva preko Alexander-Arnolda da bi šampioni Engleske došli do izjednačenja u 72. minuti preko Alvareza. Kada se činilo da bi se Manchester City mogao vratiti, Mohamed Salah je deset minuta kasnije doveo Liverpool u novo vodstvo iz penala. U četvrtoj minuti sudijske nadoknade, Darwin Núñez je debitantskim golom za Liverpool riješio sve dileme pobjednika 3:1.

Erling Haaland je igrao svih 90 minuta za Manchester City a navijači su već nakon prvog poluvremena bili šokirani kada su vidjeli da je norvežanin imao samo 8 dodira sa loptom u prvih 45 minuta. Haaland je na kraju utakmice, tačnije u 96. minuti imao zicer ali je njegova lopta otišla daleko preko gola.

U prilogu ispod možete pogledati kako je to izgledalo!