AKTUELNO TRANSFER BOMBA: Igman doveo igrača iz engleske lige! BOLJE DA JE ŠUTIO: Koljić otkrio zašto neće doći na Koševo?! SARAJEVO NE STAJE: Stiglo veliko pojačanje u napadu! Pogledajte raspored utakmica mlade reprezentacije BiH! Iako se ova dva kluba mrze, jedan je kopirao drugog! Amer Gojak dobio drugo dijete, objavio emotivnu fotografiju 'ZAPADNI MOSTAR' NA NOGAMA: Mulahusejnović pred transferom karijere? Veliko pojačanje za SFK 2000 Sarajevo: Lili Baidoe oblači bordo-bijeli dres! SPAHA, KRENI U AKCIJU: Mladić porijeklom iz Zenice potpisao za... NOVA IZDAJA: Hrvati nam opet ukrali igrača, igrat će za Vatrene!

NJEMAČKA
Nijemac vrijedan 20 miliona eura oblači dres reprezentacije BiH?
POTENCIJALNI REPREZENTATIVAC BIH
- 08:54
- 25.12.2024
- Autor: BHFudbal.ba
Vitaly Janelt, njemački fudbaler i ključni igrač Brentforda, ove sezone nastavlja impresionirati u engleskoj Premier ligi svojim stabilnim nastupima i čvrstinom na terenu.
Ovaj stameni ljevonogi zadnji vezni igrač ima bogato iskustvo, s preko 50 nastupa za mlađe selekcije Njemačke i više od 100 mečeva u najjačoj ligi svijeta.
Iako je sanjao da obuče dres njemačke A reprezentacije, Janelt nije krio ni želju da zaigra za Bosnu i Hercegovinu, zemlju s kojom ga vežu porodične i emotivne veze.
Njegova supruga Ines, rođena Sarajka, dodatno ga je povezala s BiH, a njihove zajedničke fotografije krase zidove popularnog restorana u centru Sarajeva, u vlasništvu njegove punice.
Navodno su već uspostavljeni kontakti s ljudima iz Nogometnog saveza BiH, što otvara vrata potencijalnog reprezentativnog angažmana.
Vitaly je u dobrim odnosima s bosanskohercegovačkim reprezentativcima Ermedinom Demirovićem i Dženisom Burnićem, što bi moglo olakšati njegovu integraciju u tim.
Njegova posvećenost, profesionalizam i iskustvo bili bi veliko pojačanje za reprezentaciju BiH, posebno u veznom redu.
Osim fudbalskih vještina, Janelt donosi i mentalitet pobjednika stečen kroz godine igranja u zahtjevnom engleskom fudbalu.
Njegova priča pokazuje kako sport može spajati ljude i kulture, dok sudbina piše nepredvidive, ali lijepe fudbalske priče.
Vrijeme će pokazati hoće li Janelt jednog dana obući dres reprezentacije Bosne i Hercegovine i donijeti novu energiju na teren.
Kada dodamo da na Instagramu prati Sergeja Barbareza, i još nekolicinu Zmajeva, jasno je da mogućnost postoji…
PROMO
EARLY PAYOUT TURNIR: Najbrži put do 30.000 KM
Meridian danas pojačava depozit: Ne propusti 50 posto bonusa!
Kladi se na finale Australian Opena u Meridianu: Najveći broj teniskih specijala na jednom mjestu
Meridian: Saznaj na šta sve možeš da se kladiš
Padel Business League: Turnir koji spaja sport i poslovanje
LUCKY’S 6 LOSER U MERIDIANU: Potpuni promašaj pretvara u slavlje
POLETI U AVANTURU: Čeka te bet za besplatan let
AdmiralBet takmičenje: Serviraj tikete i pokupi keš!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba