AKTUELNO Novo priznanje: Memić proglašen za najboljeg stranog igrača u Češkoj! Selektor Barbarez 2026. godinu dočekao je u Dubrovniku uz Dinu Merlina! Džeko napušta Fiorentinu, ali ne ide ni u Cagliari ni Genou! Selektor Srbije otkrio kako su nam UKRALI velikog talenta! Nijaz Brković se prvi put oglasio kao predsjednik FK Željezničar! ZVANIČNO: Vincent Tan napustio FK Sarajevo, prepustio je sve Ismiru Mirviću! Vlada ZDK odobrila Savezu sredstva za projekt Nacionalnog stadiona u Zenici! Sarajevo riješilo veliki problem: Potpisan reprogram poreznih obaveza! Zmajevi na izlaznim vratima: Evo ko bi uskoro mogao promijeniti klub! Mulahusejnović pred transferom karijere: Prate ga klubovi iz Serie A!
BEKIM DINO PAŠALIĆ
Menadžer iz Barcelone otkriva: Da li je Arthur pristao na transfer
POZNATI BH. MENADŽER KOJI ŽIVI U BARCELONI
- 03:10
- 23.06.2020
- Autor: BHFudbal.ba 2
Italijanska „La Repubblica“ objavila je informaciju da su Juventus i Barcelona dogovorili razmjenu veznjaka Miralema Pjanića i Artura Mela (Arthura), te da će transfer biti završen do 30. juna.
Dva slavna kluba su pregovarala oko transfera našeg asa od početka aprila, a ranije je objavljeno da je Pjanić dogovorio sve svoje uslove s Barcelonom. No, Artur je prvo odbio prelazak u Torino.
- Iz Barcelone još nema zvaničnih potvrda transfera, rekao je bh. menadžer Bekim Dino Pašalić, koji već tridesetak godina živi i radi u Španiji, u razgovoru za „Dnevni avaz“, te dodao:
- Inače, to se još ne smije ni objaviti zbog respekta prema sadašnjim igračima, ni da je realizovan, ni da nije realizovan taj transfer. U ovakvim situacijama, kada je u toku mrtva-trka za titulu, u velikim klubovima je oko transfera zid šutnje. Jer, informacijom doći će ovaj ili onaj igrač, a igraš najvažnije utakmice u sezoni, možeš samo poremetiti ekipu. A nije tajna da su se u Barci, nakon kiksa u 30. kola, dobro zabrinuli
Real Madrid je u prethodnom kolu iskoristio remi Barcelone u Sevilji i vratio se na lidersku poziciju.
- Imaju isto bodova, a do kraja ligaškog takmičenja je još osam kola. Ide mrtva trka, tako da sad ni Madrid ni Barca ne mogu razmišljati o novim igračima. To je kontraproduktivno po ekipu... Moraš igrače držati našpanovane. Zbog toga će se priča oko transfera Pjanića u Bacelonu odužiti kao prijeratna tv-serija Dinastija. A to šta pišu Italijani, to još nije to. Te svađa sa trenerom, te nije, a onda odjednom, Artur pristao - zaključio je Pašalić.
PROMO
Lucky’s 6 turnir: Započni novu godinu uz dodatni keš!
Meridian kalendar: Uzmi poklon za više igre svaki dan!
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


