14. KOLO PREMIJER LIGE

Sa igračem manje Sloboda neporažena napustila stadion u Trebinju

(Foto: tuzlanski.ba)

U okviru 14. kola Premijer lige BiH fudbaleri Slobode i Leotara su remizirali na Stadionu Police u Trebinju rezultatom 1:1.

Već u 10. minuti susreta u redovima Slobode isključen je Karišik što je u velikoj mjeri otežalo susret izabranicima Mladena Žižovića. Nedugo nakon isključenja u timu Slobode požutio je i Husejinović.

U nastavku bolji fudbal na Policama. Leotar je bio nešto konkrentiji, a izdvaja se šansa Todorovića u 58. minuti, ali Bukvić brani njegov pokušaj. Bolju igru u nastavku domaći krunišu u 72. minuti, kada je Aćimović pogodio za 1:0 i veliko slavlje domaćih fudbalera.

Kada se činilo da će Leotar upisati tri boda, golman Vukanović pravi veliku grešku u 89. minuti, postiže autogol za 1:1 i Sloboda se na kraju iz Trebinja vraća sa jednim bodom. Ovome dodajmo da je u 87. minuti isključen trener Leotara, Brnaislav Krunić.