ČETVRTFINALE

PRVI MEČEVI PRIPALI DOMAĆINIMA: Imat ćemo sjajne revanš utakmice!

POBJEDE REALA I CITYJA

Večeras su odigrane prve dvije utakmice četvrtfinala Lige prvaka.

Real Madrid je slavio protiv Liverpoola s 3:1. Nakon prvog poluvremena bilo je 2:0 za Kraljevski klub, a golove su postigli Vinicus Jr. i Asensio. Salah je na otvaranju drugog dijela dao nadu gostima, ali je Vinicius novim golom doveo Real u nešto sigurniju poziciju pred revanš.

Manchester City je teškom mukom s 2:1 savladao Borussiju Dortmund. De Bruyne je u 19. minuti doveo Građane u vodstvo, ali pred sami kraj utakmice stvari na početak vraća Reus. Ipak, u 90. minuti Englezima pobjedu donosi Foden.

Sutra se igraju mečevi Bayern - PSG i Chelsea - Porto.