DESNI BEK

KAKVA DRAMA: Sušić je večeras najtužniji čovjek na svijetu

CLUJ PORAŽEN

Cluju je večeras trebala pobjeda u Švicarskoj protiv Young Boysa kako bi izborili knock-out fazu Evropske lige.

Bilo je 0:0 na poluvremenu, a onda Debelju ulazi u 74. minuti i zabija za 0:1 samo deset minuta kasnije i bilo je skoro jasno da rumunski tim ide dalje.

U 94. minuti ipak švicarski tim stiže do izjednačenja koje im je garantovalo prolaz. Nsame je pogodio, a onda i dobio crveni katon.

Ipak, Young Boys se tu nije zaustavio. U 96. minuti dolaze do pobjede golom Gaudina i zajedno s prvoplasiranom Romom prolazi dalje.

Bh. fudbaler Mateo Sušić priliku za igru je dobio u 87. minuti kod rumunskog tima.