AKTUELNO Akademija FK Sarajevo i Asmir Begović rađaju novu 'jedinicu' Zmajeva? Pjanić opet nije dobio ni minute, ali ipak ima razloga za zadovoljstvo POTPUNIO PROMIJENIO IMIDŽ: Ibrahimović se ošišao na ćelavo? Paulo Fonseca opet upitan o Džeki: Za mene je to završena priča Juventus opet želi Edina Džeku? Oglasio se i Andrea Pirlo! Ronald Koeman objavio početni sastav za duel protiv Elchea 'Najmanje je bitno da li je selektor domaći ili strani, bitno je šta donosi' TRANSFER GLASINE: Još jedan bh. fudbaler seli u tursku Superligu? Amar Rahmanović debitovao u remiju Konyaspora i Antalyaspora Ivaylo Petev u CD-u: Nisam ničiji igrač, zanimaju me samo rezultati!
ILJO DOMINKOVIĆ
CIRKUS COLORADO: Radio na štetu N/FSBiH, sada izabran na novu funkciju
PREDSJEDNIK FS POSAVSKOG KANTONA
- 11:00
- 27.11.2020
- Autor: E. Ganibegović
S plenumom 33 od 35 zastupnika u Orašju je održana izborna sjednica Skupštine NS Posavskog kantona.
Na sjednici je za novog predsjednika izabran Iljo Dominković. Ništa to ne bi bilo i ne bi trebalo biti čudno, da dotični ranije nije radio protiv N/FSBiH.
Podsjetimo, Dominković je ranije bio predsjednik NSBiH i NSFBiH i potpisivanjem dvostrukih ugovora na šretu N/FSBiH suspendovan je 2012. godine.
VIŠE IZ KATEGORIJE
NAPUSTIO RADNIK
ZVANIČNO: Mladi reprezentativac BiH potpisuje za grčki PAOK!...

SAMIR CERIĆ
ŠTA ĆE REĆI MANIJACI? Novi predsjednik Želje u dresu Sarajeva! (FOTO)...

POTVRDIO BORAC
Zbog vremenskih neprilika otkazana utakmica Borca i Leotara...

ITALIJAN
SARAJEVO POTVRDILO: Matteo Cioffi novi šef Omladinskog pogona...
