LIGA NACIJA

OVAKVO NEŠTO JOŠ NISTE VIDJELI: Estonci odigrali sjajnu akciju - za gol Makedonije

KUUSK I HEIN POKLONILI GOL GOSTIMA

Sinoć su se u 3. kolu C2 grupe Lige nacija u Talinu sastale reprezentacije Estonije i Sjeverne Makedonije.

Iako su Estonci imali prednost od 3:1, gosti s Balkana su u posljednjih desetak minuta uspjeli postići dva gola i doći do boda na gostovanju u ovoj baltičkoj zemlji.

Poveli su Makedonci već nakon tri minute i to nakon autogola Martena Kuuska. Estonci su odigrai nekoliko dobrih pasova, Kuusk je pokušao vratiti golmanu Heinu koji nije bio postavljen na golu i nije uspio spasiti svoj gol.