18.11.2018

United duboko u sudačkoj nadoknadi do gostujuća tri boda

Objavljeno : 03-11-2018 15:59h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

United je slavio na neugodnom gostovanju kod Bournemoutha s 2:1 iako je u prvih pola sata Mourinhova momčad djelovala potpuno izgubljeno, gubila je 0:1, a Bournemouth je bio dominantna momčad na terenu.

Crveni vragovi uspjeli su izjednačiti do kraja poluvremena, a u nastavku su bili bolja momčad na terenu i na kraju došli do zaslužene pobjede.

Od starta dvoboja krenula je opsada Unitedovog gola, veliku šansu propustio je Callum Wilson na asistenciju Ryana Frasera nakon što je zaspala Manchesterova obrana, ali je napadač domaćina bio neprecizan. Ipak, Wilson je poentirao u 11. na lijepu asistenciju Juniora Stanislasa.

Bourenmouth je igrao odlično, u potpunosti je nadigrao Mourinhovu momčad, no Manchester je ipak izjednačio u 35. kada je Anthony Martial zabio na dodavanje Alexisa Sancheza. U nastavak utakmice United je ipak ušao puno bolje, bio je bliže pobjedi, a nevjerojatno je što je Mourinhova momčad promašila u 64. Prvo je Ashley Young pogodio prečku, zatim se lopta odbila do Marcusa Rashforda kojem loptu na crti blokira Ake, a onda su braniči Bournemoutha na crti blokirali i udarac Paula Pogbe.

Što se utakmica bližila kraju to je Bournemouth ponovno dizao svoju igru, ali je na kraju do pobjede stigao United. Prvo je u 90. veliku šansu propustio Jesse Lingard, da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade Rashford iskoristio dodavanje Pogbe i uz malo sreće stigao do važna tri boda.