18.9.2019

UKAZAO SE RONALDO: Juventus prošao dalje!

Objavljeno : 12-03-2019 22:45h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Nevjerojatan one-man show gledali smo večeras na Allianz stadionu u Torinu. Igrači Juventusa su se vratili iz mrtvih u osmini finala Lige prvaka, nakon što su u prvoj utakmici u Madridu izgubili od Atletica sa 2:0.

Potpuna ‘galvanizacija’ i mobilizacija torinskih navijača isplatila se Staroj dami jer je Cristiano Ronaldo uspio anulirati prednost gostiju do početka drugog dijela, da bi potom u završnici stigao do hat-tricka i sa rezultatom 3-0 poslati Simeoneove poražene trupe natrag u Španiju.

Danas vrlo raspoloženi Federico Bernardeschi primio loptu na tridesetak metara od gola. Otvorio se na lijevoj strani odakle je uputio centaršut na pet metara gdje je najviši bio Cristiano Ronaldo. Portugalac je zakucao loptu u mrežu za vodstvo domaćih i buđenje nade navijača u Torinu.

U drugom poluvremenu su domaćini nastavili gdje su stali u prvom. Već u 4. minuti nastavka Cristiano Ronaldo dolazi do drugog pogotka. Ubačaj je ovog puta stigao s desne strane. Ubacio je Joao Cancelo, a ponovno je 34-godišnja zvijezda, pristigla iz Reala prošlog ljeta, bila najviša u skoku. Izgledalo je kao da je Jan Oblak uspio na crti skinuti njegov pokušaj, gol-tehnologija je sugerirala sucu Bjornu Kuipersu da je prešla crtu te je on pokazao na centar.

Fanatičan pristup domaćih isplatio se u 85. minuti. Angel Correa je srušio Bernardeschija u svom šesnaestercu, a nizozemski sudac pokazao je na jedanaesterac. Atmosfera se potpuno naelektrizirala na Juventusovom Allianz stadionu, a potpuna erupcija došla je minutu kasnije kada je Cristiano Ronaldo poslao Oblaka u jednu, a loptu u drugu stranu za svoj hat-trick i nevjerojatan preokret Juventusa.