18.11.2018

Sigurne pobjede Barcelone, Dortmunda i Liverpoola

Objavljeno : 24-10-2018 22:56h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Vrlo zanimljivo bilo je i u nastavku trećeg kola Lige prvaka. Barcelona je bez Messija bila bolja od Intera na Camp Nou, dok je dortmundska Borussia s četiri pogotka ispratila Atletico Madrid…

Barcelona – Inter 2:0

I bez Lea Messija Barcelona je stigla do pobjede u Ligi prvaka. U dvoboju dviju neporaženih ekipa na Camp Nou katalonska momčad s 2:0 bila je bolja od Intera. Po jedan pogodak u svakom poluvremenu…

Nakon 33 minute Barcelona je ipak stigla do vodstva. Centaršut s desne strane uputio je Luis Suarez, a između protivničkih braniča našao se Rafinha i skrenuo loptu u mrežu. Bio je to njegov prvi gol u LP u kojoj je ove sezone, ne računajući večerašnju utakmicu, odigrao tek tri minute.

Pitanje pobjednika domaćin je riješio u 83. minuti, Ivan Rakitić lijepo je uposlio Jordija Albu koji utrčava u kazneni prostor i matira Handaovića.