19.9.2019

REZULTATSKO PONIŽENJE: Barca izbacila Real!

Objavljeno : 27-02-2019 22:49h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Fantastičnu utakmicu gledali smo na Santiago Bernabeu, koja će ostaviti veoma gorak okus navijačima Real Madrida. U uzvratnoj utakmici polufinala Kupa kralja, Barcelona je na gostujućem terenu slavila sa velikih 3-0, a najzaslužniji za to bio je Urugvajac, Luis Suarez.

Njemački golman u dresu Katalonaca potpuno je zaključao svoja vrata. Odlično je skinuo jedan zicer 18-godišnjem Viniciusu, dobar udaraca Carvajala, te fenomenalan zicer Reguillona koji je glavom u letu s pet metara već mislio da je postigao pogodak, kada je Ter Stegen odličnim refleksom to obranio.

Kraljevski klub potpuno je zaslužio pogodak u prvom poluvremenu, ali u 6. minuti drugog – šok za domaće. Jordi Alba je proigrao Dembelea na lijevoj strani, Carvajal je potpuno zaspao, a Francuz daje povratnu loptu za Luisa Suareza koji zabija prizemnim udarcem za vodstvo 1-0 Barcelone.

Pokušali su se trgnuti Los Blancosi, ponovno je sjajni Vinicius radio dar-mar u obrani gostiju, slao je Pique po ćevape, Semedo ga je ponovno rušio – iako je teško procijeniti je li bila riječ o kaznenom udarcu – a zatim potpuni pad domaćih.

Ponovno je profunkcionirala ista osovina Dembele – Suarez.

Dembele, koji je također odigrao odličnu utakmicu, ovaj je put ubacio s desne strane, na petercu je bio Suarez, ali Varane stiže prije njega – po njegovu žalost, samo da ugura loptu u vlastitu mrežu za 2-0.

Potpuni krah Reala potpisao je Urugvajac, koji je ipak stigao do drugog zgoditka na utakmici. Casemiro ga je srušio u vlastitom kaznenom prostoru, a kazneni udarac je napadač Barce realizirao u stilu – ‘panenkom’.