22.6.2018

Minimalno slavlje Hrvatske protiv A?ilavih Kosovara

Objavljeno : 03-09-2017 16:00h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U nastavku kvalifikacijske utakmice za nogometno SP 2018. izmeA�u Hrvatske i Kosova, koja je u subotu prekinuta u 21. minuti zbog loA?eg stanja maksimirskog travnjaka natopljenog kiA?om, hrvatska reprezentacija slavila je s 1:0 (0:0) pogotkom Domagoja Vide u 74. minuti.

Nastavak je zapoA?eo od 22. minute, kada je i prekinuta. Hrvatska je bila nadmoA�na, iako je i gostujuA�a reprezentacija stvorila nekoliko obeA�avajuA�ih situacija pred golom Danijela SubaA?iA�a. Ipak, sve do 74. minute nije bilo pogodaka. Tada je Luka ModriA� iz slobodnog udarca s lijeve strane ubacio loptu u kazneni prostor, a Domagoj Vida iskoristio statiA?nost gostujuA�e obrane te glavom sa A?est metara svladao kosovskog kapitena Ujkanija.

Nakon sedam utakmica, tri kola prije zavrA?etka kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji, Hrvatska je sa 16 bodova vodeA�a u skupini I.

Tagovi: Hrvatska  Kosovo