19.9.2019

Majstorija IbrahimoviA�a u pobjedi PSG-a protiv Caena

Objavljeno : 16-04-2016 19:02h Objavio: BHFudbal.ba (E.H)

Fudbaleri Paris Saint-Germaina deklasirali su danas na svom terenu ekipu Caena u okviru 34. kola francuske Ligue 1. Rezultat je bio A?ak 6:0.

PSG je veA� osigurao naslov prvaka Francuske, ali PariA?ani i dalje nastavljaju da pruA?aju sjajne partije u domaA�em prvenstvu. Fudbaleri PSG-a danas su sa A?ak A?est golova u mreA?i poslali ekipu Caena kuA�i. DomaA�i su do vodstva stigli u 12. minuti utakmice kada je sjajan gol postigao Zlatan IbrahimoviA�.

U sudijskoj nadoknadi prvog dijela bilo je 2:0, a pogodio je Matuidi na asistenciju IbrahimoviA�a. Samo A?etiri minute u nastavku bile su potrebne domaA�oj ekipi da postigne i treA�i gol, ovaj put u listu strijelaca upisao se Cavani. U 52. minuti bilo je 4:0, a mreA?u Caena zatresao je Di Maria.

A?etiri minute kasnije PSG je veA� vodio sa 5:0, a svoj drugi gol na danaA?njoj utakmici postigao je IbrahimoviA�. KonaA?nih 6:0 postavio je Maxwell. PSG je ubjedljivo prvi sa 86 osvojenih bodova, dok je Caen deveti sa 40 bodova.