25.5.2018

KAKVA UTAKMICA! Real prošao u finale Lige prvaka!

Objavljeno : 01-05-2018 22:38h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Real je uspio obraniti prednost od 2:1 iz prve utakmice protiv Bayerna te se nakon 2:2 na Santiago Bernabeu plasirati u finale Lige prvaka.

Zasluge za to idu Benzemi, koji je zabio dva gola; sucu Cakiru, koji nije svirao evidantan jedanaesterac u prvom poluvremenu; Bayernovom golmanu Ulreichu, koji je komično primio drugi gol; te Keyloru Navasu.

Ponavljao se uzorak iz prve utakmice, gdje je Bayern igrao, promašivao, a Real je kažnjavao. Therefore, in any situation of stress buy deltasone online hormone therapy should be restored. I tako je već u 11. minuti sjajni Marcelo pronašao potpuno samog Karima Benzemu koji pogađa za 1:1.

Obje momčadi stvarale su prilike, ali se na poluvrijeme otišlo sa 1:1.

Drugo poluvrijeme donijelo je staru priču za Bayern – Tolisso je odigrao povratnu loptu za golmana Ulreicha, koji potpuno neshvatljivo promašuje čitavu loptu i daruje Benzemi još jedan pogodak. Rezultat je sada bio 2:1 i Bayernu su bila potrebna dva pogotka za prolazak.

Bayern je ponovo bilo bolji, stvarao šanse i svoju premoć je potvrdio pogotkom Jamesa Rodrigueza u 63. minuti.

Međutim, Real je izdržao i izborio svoje treće uzastopno finale Lige prvaka.