20.8.2018

DŽEKO OPET ZABIO: Romi falio gol za produžetke!

Objavljeno : 02-05-2018 22:49h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Poznati su finalisti Lige prvaka. Nakon što je Real Madrid u utorak eliminirao Bayern, dan kasnije Liverpool je unatoč porazu u Rimu, zahvaljujući visokoj prednosti sa svog stadiona izborio vizu za Kijev…

Nakon 5:2 za Liverpool u prvom meču, Romi je trebalo novo fudbalsko čudo, međutim izabranici Jurgena Kloppa nakon 180 minuta borbe u polufinalu zasluženo su izborili finale u Kijevu. Compare prices and print coupons for purchase zoloft and other Anxiety, Depression. Već u devetoj minuti poveli su golom Sadia Manea, da bi u 15. izjednačio Milner, autogolom.

U 25. minuti je bilo 2:1 za Liverpool, a pogodio je Wijnaldum, i tako praktično vizirao kartu za Ukrajinu svom timu.

Da Roma ne bude poražena na svom terenu pobrinuo se Edin Džeko, koji je u 52. minuti izjednačio na 2:2. Tračak nade za Romu dao je Nainggolan, koji je u 86. pogodio za 3:2. Isti igrač je u sudijskoj nadoknadi pogodio za 4:2 te osigurao pirovu pobjedu Romi. Liverpool je sa ukupnih 7:6 prošao dalje.

U finalu će se sastati sa Realom koji je u dvomeču bio bolji od Bayerna.