20.11.2019

ČUDESNA UTAKMICA: Mladi Topnik spasio Arsenal!

Objavljeno : 24-10-2019 23:17h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U susretu 3. kola E skupine Europske lige Celtic je pobijedio Lazio sa 2-1 okrenuvši rezultat u drugom poluvremenu, Arsenal je u susretu F skupine dva puta gubio protiv Vitorije Guimaraes, ali je na koncu pobijedio sa 3-2, dok je Eintracht u Frankfurtu pobijedio Standard sa 2-1.

Edwards je doveo Vitoriju u vodstvu u 9. minuti, izjednačio je Martinelli u 32. minuti, no pet minuta kasnije Bruno Duarte dovodi goste do nove prednosti. “Topnici” su deset minuta prije kraja izjednačili golom Pepea iz slobodnog udarca, a isti je igrač u sudačkoj nadoknadi novim golom iz slobodnjaka donio treću pobjedu londonskom sastavu.

Arsenal vodi na ljestvici s devet bodova, Eintracht ima šest bodova, Standard tri, a Vitorija je na nuli.

Tagovi: Arsenal