17.7.2018

BlamaA?a ‘Plavaca’: Burnley uzeo tri boda na Bridgeu!

Objavljeno : 12-08-2017 17:56h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Chelsea je pred svojim navijaA?ima izgubio od Burnleya s 2:3.

Utakmicu je odluA?io Cahill koji je veA� u 14. minuti dobio crveni karton zbog neopreznog prekrA?aja daleko od svog gola.

DomaA�i su poludjeli zbog toga, a gosti veA� u sljedeA�ih pola sata rijeA?ili utakmicu. Vokes je uz dosta sreA�e naA?eo momA?ad Antonija Contea, Ward golA?inom iskosa s lijeve strane poveA�ao na 2:0, a u 43. minuti Vokes svojim drugim golom odveo Burnley do velika tri gola prednosti.

Morata, najveA�e Chelseajevo pojaA?anje ovog ljeta, u igru je uA?ao u 59. minuti, a deset minuta kasnije je glavom u padu zabio prvijenac na ubaA?aj Williana. Dvije minute prije kraja je Luiz smanjio na 2:3, Chelsea je A?estoko pritisnuo u sudaA?koj nadoknadi no nije uspio spasiti niti bod.

Novi prvoligaA? Huddersfield je napravio pravo malo A?udo i s 3:0 slavio na gostovanju kod Crystal Palacea. Sve je poA?elo autogolom Warda, na 2:0 je poveA�ao Mounie, a isti igraA? je postavio konaA?an rezultat.

Tagovi: Burnley  Chelsea  Premiership