25.5.2018

A?eljo remizirao sa Astanom u posljednjoj pripremnoj utakmici

Objavljeno : 11-02-2017 17:55h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

NogometaA?i A?eljezniA?ara odigrali su 1:1 sa kazahtanskim prvakom Astanom, u posljednjoj pripremnoj utakmici u Turskoj u Antalyji.

Sve do 31. minute igralo se bez golova, a onda je Zajko Zeba kratko izveo korner do BlagojeviA�a koji je precizno ubacio do Boccaccinija koji je glavom matirao golmana Astane EriA�a, pa se sa tim rezultatom otiA?lo na odmor.

A samo tri minute igrale su se u nastavku utakmici, kada je Astana nakon kornera preko Murtazayeva pogodila za 1:1 A?to je bio i konaA?an rezultat. Do kraja utakmice obje ekipe imale su nekoliko veoma dobrih A?ansi za vodstvo i eventualnu pobjedu, ali igraA?i su u zavrA?nici bili neprecizni, pa je ostalo 1:1.

A?eljo je poA?eo u sastavu: Kjosevski, S. StevanoviA�, Boccaccini, BogiA?eviA�, StojanoviA�, BlagojeviA�, MarkoviA�, M. StevanoviA�, Zeba, ZakariA�, LendriA�.

A?eljezniA?ar je ovim remijem sa Astanom zavrA?io pripreme u turskoj Antalyji, a povratak delegacije i nogometaA?a A?elje planiran je za sutra ujutro.