21.8.2018

VeleA? i A?eljezniA?ar u VrapA?iA�ima odigrali bez golova

Objavljeno : 11-02-2018 15:53h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Fudbaleri A?eljezniA?ara su u okviru pripremne utakmice, koja im je bila generalka pred nastavak lige, remizirali sa domaA�im VeleA?om 0:0.

U 10. minuti ZakariA� je oboren u kaznenom prostoru, glavni sudija je pokazao na bijelu taA?ku. Ubiparip je A?utirao sa 11 metara, ali je pogodio stativu.

Dvije minute poslije MujezinoviA� hvata volej na 20 metara, a lopta odlazi malo preko gola. U 21. minuti Brandao A?utira iskosa, Kjosevski brani u korner. Nakon kornera KuduzoviA� A?utira, a Kjosevski je siguran.

VranjeA? u 27. minuti A?utira iz slobodnog udarca, ali lopta odlazi malo preko gola. Tri minute poslije KuloviA� izlazi pred naA? gol i A?utira preko gola.

Na poluvrijeme se otiA?lo sa 0:0.

U 49. minuti Dario A?utira sa 25 metara, ali je Kjosevski sigurno uhvatio loptu. A�est minuta poslije Brandao mlako A?utira u dobro postavljenog Kjosevskog. U 58. minuti ZakariA� ubacuje, Ubiparip glavom A?utira, a BobiA� sigurno hvata. Zec je u 65. minuti iskosa izaA?ao pred gol domaA�ih, ali BobiA� sjajno brani. U narednoj minuti ponovo Zec prijeti, potom i VranjeA? sjajno A?utira, ali golman VeleA?a Adnan BobiA� odliA?no i ovaj put brani.

Lucas u 71. minuti A?utira, a Kjosevski hvata loptu. Crnov u 85. minuti iskosa A?utira, ali golman VeleA?a hvata loptu. Tri minute prije kraja velika prilika za VeleA? kada je KuloviA� izaA?ao pred naA? gol, ali je Kjosevski dva puta sjajno reagovao i spasio svoju mreA?u. Do kraja se rezultat nije mijenjao.

Plavi A�e sutra u 14 sati odigrati prijateljski meA? u Visokom protiv Bosne.

A?eljezniA?ar: Kjosevski a�� StevanoviA� (HadA?iA�) , BogiA?eviA� (OsmankoviA�), Graovac, MehremiA� a�� VranjeA? (BlagojeviA�), HajdareviA� (A�abanadA?oviA� od 61.) a�� ZakariA�, RamoviA� (Zeba), Zec (Crnov od 61.) a�� Ubiparip (Kajkut).

VeleA?: BobiA� a�� DoljakiA�, ImamoviA�, KuduzoviA�, DuzejnoviA�, Dario, A�osiA�, MujezinoviA�, Lucas, Behram, Brandao, KuloviA�.