SrA�an Grahovac asistent u pobjedi Rijeke protiv Dinama

Objavljeno : 07-03-2018 18:51h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U velikom derbiju HNL-a Rijeka je na Rujevici sa 4:1 savladala Dinamo.

Povremeni reprezentativac BiH SrA�an Grahovac upisao je asistenciju.

Rijeka je na Rujevici razbila Dinamo s 4:1 i tako joA? malo produA?ila nadu kako prvenstvo nije rijeA?eno. Bila je to vrlo intenzivna utakmica, puna agresije s obje strane u kojoj je palo A?ak 12 A?utih kartona i jedan crveni koji je odredio tijek utakmice. Dinamo je poveo, ali dvije individualne gluposti s njihove strane uskoro su okrenule stvari na stranu domaA�ina.

Rijeka je odmah na poA?etku drugog poluvremena pritisnula Dinamo, a to je rezultiralo pogotkom kojeg je sada zabio bivA?i igraA? Dinama, sada motor veznog reda Rijeke, Domagoj PaviA?iA� koji je bio svojevrsna kompenzacija za GavranoviA�a. Primio je loptu na vrhu kaznenog prostora, gurnuo je kraj A?uvara pa efektno zakucao pod preA?ku LivakoviA�a za vodstvo Rijeke.

Dinamo jednostavno nije mogao s igraA?em manje, a kada su upali u rezultatski minus otvorili su se i to je bilo ‘samoubojstvo’ jer u 59. minuti Heber je postigao svoj drugi pogodak na utakmici kada ga je u jedan na jedan s golmanom poslao odliA?ni A?olak. Heber se sjurio prema LivakoviA�u pa ga nonA?alantno prebacio za 3:1. Do kraja je Dinamo pokuA?avao, ali bez neke velike prilike, a publika je na kraju burno reagirala na izlazak Marija GavranoviA�a koji je pokupio salvu zviA?duka od domaA�ih navijaA?a, a umjesto njega priliku u zavrA?nici je dobio Armin HodA?iA�. Na kraju je u samoj zavrA?nici Jakov PuljiA� fantastiA?no pogodio iz slobodnog udarca i zavrA?ilo je 4:1.