18.11.2018

ZAKARIĆ POSTIGAO DVA GOLA: Partizan slavio sa 4:0!

Objavljeno : 05-10-2018 22:49h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Partizan je uvjerljivo sa 4:0 savladao Voždovca u meču 11. kola Superlige Srbije, a strijelac dva gola bio je naš reprezentativac Goran Zakarić.

Nakon početnog ispitivanja snaga, Partizan je poveo u 19. minutu preko Miletića. Od tog trenutka crno-bijeli su zaigrali konkretnije i lakše dolazili pred gol protivnika. Na poluvrijeme Partizan je otišao sa dva gola prednosti, pošto je u 41. uigranu akciju iz prekida krunisao naš Zakarić, koji je odloženu loptu Nikolića preciznim udarcem poslao u gol.

U drugom poluvremenu igralo se u znatno sportijem ritmu, ali su ponovo viđena dva pogotka, oba u mreži Voždovca. Prvo je sjajni Goran Zakarić postigao drugi gol u 72. minutu, kada je nakon indirektnog udarca i dodavanja Pantića snažno šutirao i ponovo matirao golmana Ilića.