27.5.2019

Vršajević asistent u porazu Akhisarspora od Bešiktaša!

Objavljeno : 18-01-2019 22:32h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U prvoj utakmici 18. kola turske Superlige Akhisarspor je na domaćem terenu poražen od Bešiktaša visokim rezultatom od 3:1.

Odlično su počeli domaći utakmicu pred oko 10.000 gledalaca, ali dekocentracija u napadu i nekoliko dobrih odbrana Karijusa sprečili su ih da dođu do gola. Potpuno suprtono od toka igre, Bešiktaš je prvi stigao do prednosti. Za 1:0 pogodio je Tokoz, što je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku utakmice vrlo brzo su gosti došli do drugog gola. Fantastičan slobodan udarac je izveo Quaresma, koji asistira Gonulu za povećanja rezultata na 0:2. Treći gol za Bešiktaš postigao je Larin u 76. minuti.

Akhisarspor je do počasnog gola došao u 81. minuti. Odlično dodavanje Avdije Vršajevića u gol je pretvorio Albanac Cikalleshi za konačnih 1:3.

Inače, Vršajevič je igrao do 86. minute za Akhisarspor.