20.10.2019

PjaniA� upisao asistenciju u gostujuA�oj pobjedi Rome!

Objavljeno : 02-02-2016 23:17h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

U okviru 23. kola italijanske Serije A, Roma je ostvarila gostujuA�u pobjedu protiv Sassuola rezultatom 0:2.A�VuA?icu je u vodstvo doveo Mohamed Salah, nakon asistencije naA?eg reprezentativca Miralema PjaniA�a.

Igrao se 11. minut kada je Roma povela golom Salaha. To je bio rezultat prvog puluvremena. U nastavku utakmiceA�Sassuolo je bio bolja ekipa na terenu. U finiA?u utakmice propustili su realizirati penal, kada jeA�NainggolanA�u svom A?esnaestercu napravio nepropisan start nad protivniA?kim igraA?em. Kazna za toA�dolaziA�u sudijskoj nadoknadi kada El Shaarawy postiA?e pogodak za 0:2 i postavlja konaA?an rezultat utakmice.

Vrijedi napomenuti da je ovo prva pobjeda Rome u gostima poslije neA?to viA?e od tri mjeseca. Miralem PjaniA� igrao je do 62. minute, dok je ZukanoviA� odigrao cijeli meA?. Edin DA?eko nije bio u konkurenciji za ovu utakmicu zbog povrede. U video prilogu pogledajte asistenciju PjaniA�a i pogotke Rome.