18.8.2019

STJEPAN LONČAR ZABIO: Rijeka nadigrala Inter

Objavljeno : 10-02-2019 19:12h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Rijeka je u susretu 20. kola HNL-a gostovala u Zaprešiću kod Intera i upisala pobjedu 3:0. Domaćin se dobro držao do 66. minute, a kada je prvi put lopta završila u Matkovićevoj mreži, sve je bilo lakše za goste…

Inter se pokazao u dobrom svjetlu u prvom poluvremenu, igrao je dobro prijetio Slugi pa čak bio i bolji u nekim fazama igre, međutim u nastavku se ispuhao, Rijeka je u potpunosti preuzela kontrolu nad susretom.

U drugom dijelu prva konkretna prijetnja stigla je praktički u istoj minuti kada je pogodak. Maxwell Acosty odlično je pucao glavom, ali Matković je sjajno odbio u korner. Nakon kornera dolaze u vodstvo preko Puljića.

Već tri minute kasnije 2:0 za goste. Gorgon je primio loptu i lijepo proigrao Puljića koji ostavlja loptu za našeg povremenog reprezentativca Bosne i Hercegovine Stjepana Lončara, a on bez problema zabija.

Zaprešićani su potpuno pali i ubrzo je došao i treći gol. Odlično su kombinirali Gorgon i Tibor Halilović, Gorgon dolazi sam pred golmana i dodaje loptu za Puljića koji je imao vrlo lagan zadatak.