24.6.2019

Goran Zakarić dva puta ‘spakovao’ golove za Partizan!

Objavljeno : 09-12-2018 23:18h Objavio: Redakcija BHFudbal.ba

Igrači Partizana ubjedljivo su na Banjici savladali Rad rezultatom 3:0 u 20. kolu Superlige Srbije. ‘Crno-belima’ je ovo bila 12. pobjeda u sezoni.

Odigrali su odličan meč puleni Zorana Mirkovića na Banjici, daleko ubjedljivije, nego na posljednja dva, u Lučanima (1:1) i sa Zemunom (1:0).

Poslije maltene besprekornih 45 minuta vodili su sa 2:0. Za samo pet minuta stekli su dva gola prednosti. Golove su postigli Rikardo i Miletić, ali zahvaljujući odlično raspoloženom reprezentativcu Bosne i Hercegovine – Goranu Zakariću, koji je saigračima u oba navrata “spakovao” golove.

Imali su ‘crno-beli’ još nekoliko šansi preko Ivanovića i Valijentea, ali promjene rezultata nije bilo do 71. minuta. Na drugoj stativi Rikardo ostao sam i samo je ugurao loptu u mrežu i rješio definitivno pitanje pobjednika.