15.12.2018

Gol i asistencija sjajnog Višće u pobjedi Basaksehira

Objavljeno : 16-09-2018 18:07h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

Basaksehir je danas u petom kolu turske Super lige na svom terenu dočekao ekipu Antalyaspora, te ih kući ispratio sa četiri komada u mreži.

Mrežu gostiju načeo je naš reprezentativac Edin Višća u 7. minuti utakmice, što je bio rezultat prvog poluvremena utakmice. U nastavku utakmice već na samom početku drugog dijela, Napoleoni pogađa za vodstvo od 2:0.

U 72. minuti Kahveci je pogodio za 3:0, a konačnih 4:0 za istanbulsku ekipu postavio je Adebayor, nakon asistencije našeg sjajnog Edina Višće.

Nakon pet kola Basaksehir se nalazi na drugoj poziciji sa 12 osvojenih bodova. Višći je ovo bio drugi gol u sezoni i treća asistencija. Naš drugi reprezentativac u Basaksehiru, Riad Bajić u igru je ušao u 85. minuti.