22.11.2017

Gol i asistencija Edina Višće u remiju Basaksehira

Objavljeno : 19-03-2017 16:31h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

Sjajnu utakmicu odigrao je danas bh. reprezentativac Edin Višća u remiju njegovog Basaksehira i Karabukspora, a rezultat je bio čak 3:3.

Njegov tim poveo je u 16. minuti preko Madureire, ali je Karabukspor u 28. minuti iz penala došao do 1:1, a siguran je bio Seleznev. Potpuni preokret gosti su režirali nakon samo tri minute u nastavku preko Blizichenka.

Ipak, samo dvije minute kasnije Višća pogađa za 2:2, da bi u 59. minuti Adebayor pogodio za potpuni preokret nakon asistencije sjajnog Višće. Karabukspor se nije predavao pa je Papp u 77. pogodio za konačnih 3:3.

Edin Višća odigrao je svih 90 minuta za svoj tim, dok je povremeni bh. reprezentativac u redovima Karabuka Ermin Zec u igru ušao u 72. minuti.