21.11.2019

Futsal reprezentacija BiH poraA?ena od AzerbejdA?ana

Objavljeno : 08-04-2017 18:41h Objavio: BHFudbal.ba (A.P)

Reprezentacija BiH u futsalu poraA?ena je danas u Bakuu od AzerbejdA?ana sa 5:4 u prvom kolu grupe B kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Prvi do prednosti dolaze AzerbejdA?anci preko Eduarda u 3. minuti, ali MarkiA� golovima u 7. i 16. preokreA�e rezultat u korist bh. tima. IzjednaA?enje domaA�em sastavu donio je Everton Cardoso u 18. minuti.

U narednoj minuti postignuta su dva gola. PavloviA� pogaA�a za naA?u selekciju, a na 3:3 je izjednaA?io Bolinha. Isti igraA? pri kraju prvog poluvremena postiA?e joA? jedan pogodak i AzerbejdA?an ide na odmor sa vodstvom.

Naredni gol postignut je u 33 minuti utakmice kada se Bolinha treA�i put upisao u listu strijelaca na danaA?njoj utakmici. KonaA?an rezultat postavio je SrA�an IvankoviA� 30 sekundi prije kraja utakmice.

U drugom susretu grupe MaA�arska je pobijedila Albaniju rezultatom 4:3.

Drugo kolo na programu je sutra kada A�e se sastati BiH-MaA�arska.